Pērkam vannu nelielai vannas istabai

stūra vanna internetāNav iemesla uztraukties! Patiesībā mūsdienās atrast vannu maza izmēra vannas istabai ir pietiekami viegli, jo piedāvājums gan veikalos, gan internetā ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Vienīgais, kas tev būtu jāzina, ir galvenie faktori, kuriem jāpievērš uzmanība, izvēloties vannu, kas perfekti iederēsies telpā un kopējā interjerā, kā arī būs ērta.

Ja vannas istabas telpa ir pavisam neliela, jāsaprot, ka ierobežotās platības dēļ tev jāraugās pēc vannas, kura ir pietiekami maza, bet tajā pašā laikā multifunkcionāla. Izvēlies vannu, kas ir pietiekami ērta un kompakta, parasti paredzēta vienam cilvēkam. Dodot priekšroku nelielām vannām, tu ne tikai padarīsi telpu plašāku un atstāsi vairāk vietas, piemēram, skapīšu, citas santehnikas utt. novietošanai, bet arī neļausi vannas istabai izskatīties pārāk šaurai. Tu taču vēlies, lai gan pie vannas, gan izlietnes, gan tualetes poda būtu iespējams ērti piekļūt.

Vēl viens no aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, ir multifunkcionalitāte. Ko tas nozīmē? Proti, vanna nav paredzēta tikai vienam mērķim – lai nomazgātos, bet to iespējams izmantot arī citādāk. Piemēram, ir vannas, kuru apakšdaļā (kur parasti ir dekoratīvais panelis) iebūvēti plauktiņi, lai tu tur varētu novietot sev nepieciešamās lietas – šampūnu, ziepes utt. Pievērs uzmanību arī tam, vai vannas iekšpuse ir pietiekami liela, un tev to būs ērti izmantot. Garākiem cilvēkiem noteikti jāpadomā par to, kā izvēlēties vannu, kas piemērota viņu augumam.

Kādu vannas veidu izvēlēties? Viens no populārākajiem variantiem, kuru izvēlas ierīkot nelielās vannas istabās, ir stūra vanna, jo tās aizņem maz vietas, kā arī ir iespējams papildināt ar, piemēram, dekoratīviem plauktiņiem, rokturiem, galvas balstiem, masāžas sistēmām utt. Lielākoties šādas vannas darinātas no akrila vai akmens masas.

Kādēļ novietot vannu stūrī ir prātīgāk? Jo tad tev būs vairāk vietas citām lietām, piemēram, pārējām vannas istabas mēbelēm. Tu vari ierīkot vannu arī blakus logam, kas kalpos kā centrālais punkts, kurš vēlāk palīdzēs saprast, kā labāk izvietot citas vannas istabas mēbeles utt.