Laiks, nauda un labs apģērbs

apģērbi bērniemNe visiem ir laiks ikdienā skraidīt pa veikaliem, lai atrastu kādu jaunu un nepieciešami apģērba gabalu. Kleitu, bikses, blūzi, džemperi – pasākums tuvojas, vajag, bet laika, “ķemmēt” veikalus, nav! Patiesībā, atliek tikai viens – mēģināt sameklēt vajadzīgo internetā – tam varam pievērsties jebkurā sev ērtā un izdevīgā laikā, kaut vakarā pirms gulēt iešanas, turklāt no sava paša dīvāna – pat nedodoties uz neskaitāmi daudz veikaliem pielaikojot, meklējot un tad turpinot meklēt – varbūt ir vēl kas labāks!

Bet tad lielais “bubulis” – iepirkties internetā ir bīstami, slikti un vispār – apkrāps visos iespējamajos veidos! Tiesa, nu jau tā domā vien retais, kas ir īpaši liels skeptiķis par to, kas atrodams un pieejams internetā, domājot, ka tur tikai lamatas vien slēpjas. Patiesībā, internetā iepērkas arvien vairāk un vairāk cilvēku, un ne tikai sadzīviskas preces, bet arī apģērbus internetā labprāt cilvēki pērk!

Galvenais – internetā, tāpat kā jebkurā veikalā, kurā varam ieiet un apģērbu uzlaikot, jāiepērkas ar prātu!

Vispirms – izvēlamies uzticamus un zināmus interneta veikalus – vēlams mūsu pašu. Un nē, tas nav tikai tāpēc, lai atbalstītu vietējo biznesu – lielākoties, apģērbi bērniem, ko iegādājamies tāpat nav Latvijā ražoti (tie kas ir, ne visiem ir pa kabatai). Iemesls, kāpēc izvēlēties interneta veikalus, kuriem mājas lapas adrese beidzas ar “.lv”, ir tāds, ka neskaidrību, problēmu, nepareiza izmēra, krāsas, fasona vai kādas citas kļūdas gadījumā, būs vieglāk sakontaktēt pārdevēju un apmainīt preci pret to, ko vēlējāmies. Kļūdas gadās visiem un, lai gan procentuāli biežāk no pasūtījumiem saņemam tieši to, ko gribējām, šādā situācijā, kad nepieciešams kaut ko mainīt, būs vieglāk to nokārtot. Pērkot apģērbu ārzemju interneta veikalos (kur jā, cenas, iespējams, ir krietni vien lētākas), jārēķinās ar to, ka varam saņemt pilnīgi ne to, kas attēlā pie preces, turklāt apmaiņas process, ja iespējams, būs tik ilgs un kaitinošs, ka vieglāk būtu bijis iet “ķemmēt” veikalus klātienē.

Tāpat – ja arī iepērkoties internetā vēlamies nedaudz ietaupīt uz cenu – jo tur var apģērbu iegādāties lētāk, nekā veikalos – uz pašu lētāko arī nevajadzētu skatīties, cerot, ka tiksim pie izcilas kvalitātes. Apģērbam, tāpat kā citām precēm, cena gana bieži nosaka kvalitāti. Nevaram gaidīt, ka pirksim svārkus par 15 eiro un gaidīsim, lai tie atsūtīti skata un kvalitātes ziņā atgādina tos, kas veikalā tika noskatīti (līdzīgi) par 115 eiro!

Visādi citādi – lai veiksmīga iepirkšanās un laika ekonomija!